Co SE chystá za články?

2. května 2017 v 14:34 | Mamufous |  Světem sportu

Nahromadilo se mi tady pár věcí, o kterých SE mi chce napsat článek. "SE" píšu záměrně velké, protože on SE ten článek nenapíše sám. Musím na jeho napsání mít čas, chuť a informace, které v článku použiju. Takže, až SE to všechno dobře sejde, články se tady objeví. Usmívající se Jelikož jsem je ale zmínil, je to takový závazek, že dlouho čekat nebudete.

Čtenáře z řad účastníků OCR závodů bude jistě zajímat recenze zcela nové (již třetí) generace "zílů" od Icebugu, modelu Zeal 3 RB9X. Na noze už jsem je měl, jen teď musím počkat pár dní, než mi dorazí domů. Mám dvě, vlastně tři dobré zprávy. V reálu vypadá nová barevná kombinace parádně - podle mě zatím nejlépe ze všech tří generací a hlavně (!) - nová generace má širší fit v přední části! Zájemcům se širším chodidlem tak svítá naděje, že v jejich botoparku by se Icebug mohl objevit. Tou zatím třetí dobrou zprávou je u nových Zeal 3 RB9X drop 6mm. To znamená větší tlumení a pro technicky slabší běžce dobrá volba. Jakmile boty dorazí, já vyrazím na testovačku, abych vám zprostředkoval první dojmy a pocity. Podle mého je to celé otázka týdne.
V dalším článku se u bot ještě zdržím. Ne však naposledy. Budu se věnovat recenzi běžeckých bot Mizuno Wave Elevation. Boty mám nyní necelý rok a používal jsem je výhradně na silniční výběhy. Ty tvoří v mém tréninku zhruba 40% celkového běžeckého objemu. Navíc přes zimu jsem tyto boty nepoužíval vůbec. Jak jsem je hodnotil na počátku, jaké boty byly a jaké jsou nyní, to se dozvíte již brzy. Koupit či nekoupit? Počkejte si na článek.
V samostatném článku bych se chtěl pověnovat úplné novince v repertoáru mého sportovního vybavení. Donedávna jsem nad ním ohrnoval nos a svým způsobem jsem se mu v rukou sportovců chlapů smál. No ano, nordic-walking , nebo nordic-running hole, chcete-li. A když už, tak už. Pane, mi říkají hole Leki Black Series Carbon s celkovou hmotností celého páru pouhých 452g. Ano, 100% carbon. Už samozřejmě (částečně) vím, co s nimi, jen ten specifický trénink musím nějak "naroubovat" do mého tréninkového plánu. A taky se těším na letní dovolenou na Šumavě, kde jim dám do kožichu. Článek o prvních zkušenostech si však přečtete ještě před ní. Před tou dovolenou tedy.
Do budoucna i nyní vám přeji prima čtení.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama